VÍTAJÍ VÁS STRÁNKY MĚSTA LIPNÍKA NAD BEČVOU
Začátek HTML stránky
Aktuální zpravodajství
Tajemnice Městského úřadu Lipník nad Bečvou vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa v Městském úřadu Lipník nad Bečvou - referent Odboru školství a kultury - ekonomika a rozpočet školství, zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou.

Ve druhé polovině měsíce června 2016 dojde k opravě části silnice III/4371 na konci Lipníka nad Bečvou VI - Loučka k myslivně (silnice směr Slavkov), což si vyžádá úplnou uzavírku silnice III/4371 v termínu od 13.06.2016 do 30.09.2016.

09.06.2016

Oznamujeme občanům, že dne 4. července 2016 (pondělí) bude Městský úřad Lipník nad Bečvou v budově radnice na náměstí T. G. Masaryka 89 a v budově zámku, Bratrská 358 z provozních důvodů pro veřejnost ZCELA UZAVŘEN.

V pondělí 27. 6. 2016 schválila Rada města Lipník nad Bečvou uzavření Memoranda o partnerství. Partnerem města Lipník nad Bečvou je gmina Zdzieszowice.

 

28.06.2016
 | 

Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje vydal „Upozornění pro období žňových prací“ spolu s „Metodickou pomůckou pro období žňových prací“, kterou zpracovalo Generální ředitelství HZS ČR na základě situace v loňském roce, kdy v době žní došlo v rámci ČR k enormnímu nárůstu počtu požárů... 

V současné době dochází k přípravě jízdního řádu veřejné drážní osobní dopravy pro období 2016/2017. Město Lipník nad Bečvou má možnost vyjádřit se k tomuto jízdnímu řádu. Z tohoto důvodu se obracíme na širokou veřejnost se žádostí o zaslání případných připomínek k navrženému jízdnímu řádu.

Město Lipník nad Bečvou v loňském roce zpracovalo studii sídliště Dukla na ul. Hranická a provedlo zákresy stávajících komunikací III. tř., IV. tř., veřejného osvětlení a veřejné zeleně....

Informujeme občany města o plánovaných stavebních akcích v Lipníku nad Bečvou - od konce dubna 2016 bude probíhat oprava kanalizace v ulici Jezerské, v červnu je plánováno zahájení opravy kanalizace v ulici Na Kopečku.

V létě mnozí z nás pobývají v přírodě, kde se často neobejdeme bez táboráku, grilování nebo opékání buřtů. Oheň v přírodě se však snadno může vymknout kontrole a napáchat nevyčíslitelné majetkové a ekologické škody. Aby se tak nestalo, nedošlo ke zbytečným újmám na zdraví nebo škodám na majetku...

Dvanáctý ročník exteriérové výstavy uměleckého kovářství KOV VE MĚSTĚ potrvá od června do září 2016. V ulicích historického centra kovářského města představí své práce uznávaní umělci Michal Gabriel a Václav Fiala.

03.06.2016
 | 

Přehled kulturně společenských a sportovních událostí různých pořadatelů v našem městě a jeho okolí v červnu 2016...

 

01.06.2016
 | 

Ministerstvo dopravy se důrazně ohrazuje proti informacím některých médií, podle nichž mají motoristé měnit výstražné vesty v povinné výbavě vozidla.
 

Na které významné kulturně společenské i sportovní události různých pořadatelů se můžeme v našem městě těšit během  roku 2016...

 


Vyhledávání

LIPNÍK NAD BEČVOU

Městský úřad Lipník nad Bečvou
náměstí T. G. Masaryka 89/11
751 31 Lipník nad Bečvou
Tel.: +420 581 722 111

Úřední hodiny městského úřadu
Pokladní hodiny městského úřadu
Nový občanský zákoník od 1.1.2014
Galerie Konírna
Facebook

POČASÍ

Meteoradar

WEBKAMERA

WEBKAMERA

ODKAZY

Helfštýn
Kovářská města
Technické služby Lipník nad Bečvou
Seznam orgánů veřejné moci
IDSOK - S jednou jízdenkou, napříč krajem, ve všech dopravních prostředcích
Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál
Města, obce on-line
Putování po historických sidlech, Čech, Moravy a Slezska -  města připojená ke Šternberku
Nemocnice Hranice a.s.
Databáze firem Evropské databanky
Český rozhlas Olomouc
Vše o Evropské unii
Policie České republiky – KŘP Olomouckého kraje - Územní odbor Přerov
Spotřebitelská poradna
Digitální povodňový plán - Lipník nad Bečvou

Patička (Konec obsahové části)

Začátek HTML stránky
Oficiální stránky města Lipník nad Bečvou | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti |Autorizovaná oblast | Webmaster | RSS | Nahoru